KONST / Litografier / Färglitografi 10289283
nr 1028 9283
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, 1950, 38/150, motivet: 55x45
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 mars 2016
kl 18:15:51
100 kr
200 kr